IELTS webinars landscape

Ovo je niz besplatnih webinara za pripremu IELTS testa čiji je cilj pružiti potporu kandidatima koji traže pripreme za test tijekom otežanih okolnosti u kojima se nalazimo.

Pripremne webinare za IELTS provodit će stručnjaci za IELTS tijekom sljedećih 8 tjedana. Svaki webinar trajat će otprilike 60 minuta, a pomoći će vam da saznate što možete očekivati ​​tijekom testa.

Također će pomoći u odgovoru na često postavljana pitanja o svakom dijelu testa: Slušanje, čitanje, pisanje i govor.

Webinari će se izvoditi u trajanju od 8 tjedana, dva puta tjedno (utorkom i četvrtkom). Svaki webinar trajat će otprilike 60 minuta, a odvijat će se dva puta dnevno u 10:30 i 16:00.

RASPORED WEBINARA (TJEDAN 5-8)

Date  Title  Description
 Tuesday 28 April 2020  Introduction to IELTS Overview of the IELTS test, difference between Academic and General Training, paper-based and computer-delivered tests 
 Thursday 30 April 2020  Academic Writing - Task 1 Overview of Task 1 skills and strategies
 Tuesday 5 May 2020  General Training Writing - Task 1 Overview of task 1, skills and strategies, and essential vocabulary
 Thursday 7 May 2020  Academic Writing - Task 1 Overview of Academic Writing Task 1 Process diagrams and maps
 Tuesday 12 May 2020  Writing - Task 2 Format, types of questions, analysis and writing introductions
 Thursday 14 May 2020  Writing - Task 2 Problem and solution essays, and cause and effect essays
 Tuesday 19 May 2020  Academic Reading Overview and strategies
 Thursday 21 May 2020  General Training Reading Overview and strategies and difficult question types
 Tuesday 26 May 2020  Listening Overview and strategies
 Thursday 28 May 2020  Speaking Overview and strategies

Predlažemo da se pridružite webinaru što je prije moguće jer je broj sudionika ograničen i mjesta se brzo popune.

IELTS STRUČNA PREDAVANJA NA FACEBOOKU

Također se možete pridružiti našim IELTS Expert Facebook sesijama uživo koje se odvijaju petkom u 10:30 (GMT). 

Pridružite se sada

Date  Topic
Friday 8 May 2020 IELTS Academic Writing Task 1: Describing numbers
Friday 15 May 2020 Responding to “Give reasons for your answers and include
any relevant examples from your own knowledge and experience”
questions in IELTS Academic Writing Task 2
Friday 29 May 2020 Topical vocabulary
Friday 5 June 2020 True/False/ Not Given question types
Friday 19 June 2020 Prefix and Suffix
Friday 26 June 2020 Paraphrasing